HU Creative Digital Agency

WEB YAZILIM

Web Yazılım

Kurumunuzu ya da projenizi en iyi şekilde yansıtacak, gözü yormayan, kullanıcıları projenize uygun olarak yönlendiren, yönetebileceğiniz ve dinamik olarak tüm ihtiyaçlara cevap verecek web yazılım çalışmaları sunmaktayız.

Web Yazılım Nedir ?Her

Web Tasarım

çalışmasının da bir web yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Web tasarım çalışmaları ile web yazılım çalışmalarını 2 farklı şekilde ayırabilir ve detaylandırabiliriz. İlk olarak web tasarım çalışmalarını sadece web sitesinin tasarımı olarak, yani görsel kısmı olarak ele alırsak bu görsel kısmı hareketlendirmek için yapılan kodlamayla web yazılım işlemi yapılmış olur. İkinci olarak daha detaylı projeler için web sitesinin bir yönetim paneline bağlanması, verilerle olan iletişimi, veritabanı işlemleri, yazı, resim, video, ses gibi medya araçlarının detaylıca işlenmesi, ödeme sistemlerinin bağlanması gibi projenin tüm ihtiyaçlarının dinamik olarak karşılanması adına yapılan kodlamalar web yazılım olarak nitelendirilebilir.

Neden Web Yazılım ?Gelişen dijital dünya ile beraber web sitelerinin sadece tanıtım amacı taşımadığını, çeşitli web uygulamalarının geliştirildiğini görmekteyiz. Tanıtım dışında gelir elde etmeye, hayatı kolaylaştırmaya, iş ve eleman gücünden kazanmaya yönelik web çalışmaları geliştirilmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda web yazılım çalışmaları yaptırılabileceği gibi aşağıdaki listelediğimiz koşullarda web yazılımı güçlendiren etkenlerdendir.

- Cep telefonları, bilgisayarlar, laptoplar, tabletler derken artık internetin televizyonlara kadar ulaşması, çok büyük kitlelere ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu kitlelere yönelik çalışmalar için ihtiyaç duyulan tüm çalışmalar için web yazılımlar çözümler sunmaktadır.
- Çok büyük kitlelere hitap ettiğinden çok büyük gelir kapıları oluşturmaktadır.
- Programatik çalışmalar ile her iş koluna çözüm sunmaktadır.
- İş gücünü hafifletmektedir.
- İş kolunuza göre programlanacak yazılımlar ile insan gücünden ve bu bağlamda maliyeletlerden kazanç sağlamaktadır.
- Sınırları ortadan kaldırmakta, işinize nerde olursanız olun telefon, bilgisayar, tablet gibi tüm cihazlardan erişim imkanı sağlamaktadır.

Kaliteyi yakalamak, en iyisine sahip olmak için doğru yerdesiniz. Proje detaylarınızı görüşmek ve projeniz için teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir web yazılımında dikkat edilmesi gerekenler

Web yazılımlarında bir çok açıdan dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sistemin doğru ve stabil çalışabilmesi için özellikle şu hususlara dikkat edilmesi gerekir;

- Web yazılımlar için platformlar belirlenmeli ve bu platformlara uygun kodlamalar yapılmalıdır.
- Web yazılımlarda güvenlik önlemlerini alınmalı, hack olaylarına karşı korunmalıdır.
- Kullanılacak yazılım dillerinde uyuma dikkat edilmelidir.
- Web yazılımlarda yapılabilecek geliştirilmeler ve güncellemeler düşünülmeli, bu yapıya uygun modüler kodlamalar yapılmalıdır.
- Web yazılımlarda kodlamaların okunabilir ve sistemi yormamasına dikkat edilmelidir.

En önemlilerini belirtmeye çalıştığımız bir web yazılımlarda dikkat edilmesi gereken noktaların günümüz web yazılımlarının büyük bir kısmında uygulanmadığı görülmektedir. Geleceğe dönük en kaliteli web yazılımlar üretmekteyiz.

Web yazılımlarda da kaliteden ödün vermiyor, butik web yazılım hizmeti sağlıyoruz.

Butik Web YazılımHU Creative olarak alışılagelmişin dışında tüm projelerimizi müşterilerimize özel, butik olarak kodluyor ve tasarlıyoruz. Butik yazılım ve tasarım çalışmalarında tüm proje, web sitesi yada web tasarımı firma, kurum yada markaya özel olacak şekilde tasarımından kodlamasına özel olarak yapılır. Her projenin ihtiyaçlarının farklı olması, her projede hedeflerin farklı olmasından dolayı projelerin başarıya ulaşabilmesi için bu hedeflere ve kriterlere uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Her projenin bir diğerinden bağımsız olarak yapıldığı, tüm haklarını sadece proje sahibi olan kurum yada kuruluşta bulunduran çalışmalar butik, bu yöntemle yapılan web yazılımlar da butik web yazılım olarak adlandırılmaktadır.

Neden Butik Web Yazılım ?

- Size özeldir. Butik yaptırdığınız web yazılım çalışmasını başka kişi, kurum yada kuruluşla ortak kullanmazsınız.
- Sadece sizin projenizin ihtiyaçlarını içerir. Projenizde gerekli tüm özellikleri barındırırken, kullanmayacağınız, gereksiz hiç bir özelliği barındırmaz. Bu sayede daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli web yazılımlara sahip olursunuz.
- Tüm hakları size ait olur. Projenizi ve kodlarınızı başkalarıyla ortak kullanmayacağınız için projenize ait tüm haklara sahip olursunuz.
- Projenize ait tüm kaynak dosyalarına sahip olursunuz.
- Tüm kaynak dosyalarına sahip olduğunuz için projenizi, paket yazılımlarda olduğu gibi kiralamış olmazsınız. Projenizin gerçek sahibi olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde güncelleştirme ve geliştirme şansına sahip olursunuz.
- Butik çalışmalar projeniz doğrultusunda tamamen size özel olarak kodlandığı için daha kısa vadede daha çok geri dönüş elde etmenizi sağlar. Bu geri dönüşler ürün satışı, hedef kitleye ulaşma gibi gelir elde edeceğiniz şekilde ya da tanıtımlarınızda daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşma şeklinde olur.

HU Creative olarak hem kısa vadede hem uzun vadede daha başarılı daha kaliteli işler için biz butik çalışmalar yapıyor ve öneriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait tüm kaynak kodlarını baskılı cdlerimiz ile gerçek sahiplerine teslim ediyoruz.