HU Creative Digital Agency

SEO DANIŞMANLIĞI

SEO Danışmanlığı

Anahtar kelimelerinizde yükselmeniz için gereken çalışmaları yapıyor, arama motorlarında anahtar kelimelerinizi üst sıralara çıkartıyoruz.

SEO Nedir ?SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmasıyla oluşan, Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu denen, internet sitelerinizin arama motorlarındaki yerini belirleyen işlemdir. İnternet sitelerinin sayısının hızla artmasıyla daha çok önem kazanan Search Engine Optimization çalışmaları, internet sitenizde belirlediğiniz, ürünleriniz, tanıtımlarınız yada kurumunuz için kullandığınız anahtar kelimelerin Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dünya devi arama motorlarında üst sıralarda çıkarılabilmesi işlemidir.

Neden SEO Danışmanlığı ?- İnternet sitelerinin sayılarının artmasıyla beraber, hedef kelimelerinizde rakiplerinizden daha üste çıkmanızı sağlar.
- İnternet sitelerinin trafiğinin çok büyük bir kısmını arama motorları karşılamaktadır. Bu da SEO 'yu neredeyse zorunlu hale getirmektedir.
- Ürününüz, tanıtımınız yada kurumunuzla ilgili anahtar kelimelerde arama motorlarında rakiplerinizden önde çıkarak daha büyük hedef kitleye ulaşırsınız.
- Doğru anahtar kelimelerin seçimi ile arama motorlarında üst sıralarda çıkarak ürün satışı gibi hizmetlerinizi daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz.
- Arama motorlarından elde edeceğiniz trafik ile site içi reklam alımları yaparak gelir elde edebilirsiniz.
- Daha üstlerde çıkarak projenizi daha çok kişiye ulaştırabilir, kısa sürede projenizi hedeflerine ulaştırabilirsiniz.

SEO çalışmaları site içi ve site dışı olarak ayrılabilir.Bu bağlamda HU Creative olarak yaptığımız web tasarım ve web yazılım çalışmalarında site içi seo çalışmalarını yapıyor ve devamında seo danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz.