HU Creative Digital Agency

MİLLETVEKİLİ VE ADAYI İNTERNET SİTESİ

Milletvekili ve Adayı İnternet Sitesi

Milletimizi TBMM 'de temsil edecek tüm milletvekili ve milletvekili adaylarının seçmene projelerini ve yapacaklarını/yaptıklarını anlatabilecekleri internet sitesine sahip olabilmeleri için Milletvekili ve Adayı İnternet Sitesi projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Milletvekili ve Adayı İnternet SitesiHU Creative olarak Milletimizi TBMM 'de temsil edecek tüm milletvekili ve milletvekili adaylarının seçmene projelerini ve yapacaklarını/yaptıklarını anlatabilecekleri internet sitesine sahip olabilmeleri için Milletvekili ve Adayı İnternet Sitesi projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Bu kutsal görevde kendilerinin ve partilerinin tanıtımını yapabilecekleri, projelerini anlatabilecekleri, seçmene ulaşabilecekleri, seçmenin aklındaki soruları giderebilecekleri, internet ile tüm dünyaya yayınlarını ulaştırabilecekleri bir internet sitesine sahip olabilmelerini avantajlı tekliflerimiz ile projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Yapacakları zorlu görevde, önemli bilgilerini paylaşacakları internet sitelerine butik kodlanmış yazılımlar ile sahip olmalarını hedeflemekteyiz.

Milletvekili ve Milletvekili Adayı İnternet Sitesi ProjesiYaklaşan seçim sürecinde seçmenlerle daha çok iletişime geçebilmek, projelerini geniş kitlelere anlatabilmek için milletvekili ve milletvekili adaylarının daha çok ihtiyaç duyduğu internet sitesi çalışmalarına bu projemiz ile sahip olma şansı sunuyoruz. Milletvekili ve adaylarının statü ve konumu gereği yayınlayacağı bilgilerini daha güvenli, daha hızlı bir şekilde yayınlayabilmesi, daha geniş kitlelere ulaşabilmesi adına Milletvekili ve Adayı İnternet Sitesi projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Nerde, nasıl yayınlandığını bilinmeyen, kimlerle ortak olarak aynı siteyi kullandığını bilmeden yayın yapacak paket internet siteleri yerine vekillerimiz ve adaylarımıza sadece kendilerine özel butik internet siteleri hazırlıyoruz.

Aynı siteyi defalarca kez satmıyor, her müşterimize özel butik yazılımlar ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Butik Web Tasarım

HU Creative olarak alışılagelmişin dışında tüm projelerimizi müşterilerimize özel, butik olarak kodluyor ve tasarlıyoruz. Butik yazılım ve tasarım çalışmalarında tüm proje, web sitesi yada web tasarımı firma, kurum yada markaya özel olacak şekilde tasarımından kodlamasına özel olarak yapılır. Her projenin ihtiyaçlarının farklı olması, her projede hedeflerin farklı olmasından dolayı projelerin başarıya ulaşabilmesi için bu hedeflere ve kriterlere uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Her projenin bir diğerinden bağımsız olarak yapıldığı, tüm haklarını sadece proje sahibi olan kurum yada kuruluşta bulunduran çalışmalar butik, bu yöntemle yapılan web tasarımlar da butik web tasarım olarak adlandırılmaktadır.

Neden Butik Web Tasarım ?

- Size özeldir. Butik yaptırdığınız web tasarım çalışmasını başka kişi, kurum yada kuruluşla ortak kullanmazsınız.
- Sadece sizin projenizin ihtiyaçlarını içerir. Projenizde gerekli tüm özellikleri barındırırken, kullanmayacağınız, gereksiz hiç bir özelliği barındırmaz. Bu sayede daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli web tasarımlara sahip olursunuz.
- Tüm hakları size ait olur. Projenizi ve kodlarınızı başkalarıyla ortak kullanmayacağınız için projenize ait tüm haklara sahip olursunuz.
- Projenize ait tüm kaynak dosyalarına sahip olursunuz.
- Tüm kaynak dosyalarına sahip olduğunuz için projenizi, paket yazılımlarda olduğu gibi kiralamış olmazsınız. Projenizin gerçek sahibi olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde güncelleştirme ve geliştirme şansına sahip olursunuz.
- Butik çalışmalar projeniz doğrultusunda tamamen size özel olarak kodlandığı için daha kısa vadede daha çok geri dönüş elde etmenizi sağlar. Bu geri dönüşler ürün satışı, hedef kitleye ulaşma gibi gelir elde edeceğiniz şekilde ya da tanıtımlarınızda daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşma şeklinde olur.

HU Creative olarak hem kısa vadede hem uzun vadede daha başarılı daha kaliteli işler için biz butik çalışmalar yapıyor ve öneriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait tüm kaynak kodlarını baskılı cdlerimiz ile gerçek sahiplerine teslim ediyoruz.