HU Creative Digital Agency

İŞİNİZİ İNTERNETE TAŞIYIN

İşinizi İnternete Taşıyın

HU Creative olarak internet sitesi olmayan kalmasın dedik ve herkesin internet sitesini yaptırabilmesi için işinizi internete taşıyın projemizi hayata geçirdik.

İşinizi İnternete Taşıyın

HU Creative olarak internet sitesi yaptırmayan firma kalmasın dedik ve işinizi internete taşıyın projesini hayata geçirdik. İşinizi internete taşıyın projesi ile tüm müşterilerimize butik yazılım ayrıcalığı ile işlerini internete taşıma imkanı sunuyoruz. İşinizi internete taşıyın projesi kapsamında daha avantajlı teklifler için işinizi internete taşımak istemeniz yeterli. Bizimle iletişime geçerek işiniz internet projesinden yararlanmak istediğinizi belirtip ve işiniz hakkında bilgilerinizi vererek hemen bu projeye dahil olabilirsiniz.

İşiniz internette projemiz ile yine kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayacak internet sitenizi yapıyor ve yayınlayarak işinizi internete taşımanıza olanak sağlıyoruz. Her gün başka bir problemle karşılaşacağınız paket siteler değil size özel butik internet yazılımları kodluyoruz.

İnternet Sitesi Yaptırmayan Kalmasınİnternet sitesi yaptırmayan kalmasın sloganı ile, işiniz internette projemizi hayata geçiriyoruz. İşiniz internette projemiz de diğer tüm çalışmalarımız gibi sadece size özel olarak butik şekilde kodlanacaktır.

Web Tasarım

ve

Web Yazılım

sayfalarında açıkladığımız tüm kriterlere uyacak projemizde işini ilk defa internete taşıyacak kurum ve kuruluşlara özel avantajlı tekliflerimiz ile internet sitelerine sahip olmaları sağlanacaktır.

İşiniz internette projemiz kapsamında ürün satışı yapabileceği bir internet sitesi sahibi olmak isteyenler

E-Ticaret

projemiz kapsamında değerlendirilecek ve avantajlı tekliflerimiz ile e-ticaret sitesi sahibi olmaları sağlanacaktır.

Aynı siteyi defalarca kez satmıyor, her müşterimize özel butik yazılımlar ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Butik Web Tasarım

HU Creative olarak alışılagelmişin dışında tüm projelerimizi müşterilerimize özel, butik olarak kodluyor ve tasarlıyoruz. Butik yazılım ve tasarım çalışmalarında tüm proje, web sitesi yada web tasarımı firma, kurum yada markaya özel olacak şekilde tasarımından kodlamasına özel olarak yapılır. Her projenin ihtiyaçlarının farklı olması, her projede hedeflerin farklı olmasından dolayı projelerin başarıya ulaşabilmesi için bu hedeflere ve kriterlere uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Her projenin bir diğerinden bağımsız olarak yapıldığı, tüm haklarını sadece proje sahibi olan kurum yada kuruluşta bulunduran çalışmalar butik, bu yöntemle yapılan web tasarımlar da butik web tasarım olarak adlandırılmaktadır.

Neden Butik Web Tasarım ?

- Size özeldir. Butik yaptırdığınız web tasarım çalışmasını başka kişi, kurum yada kuruluşla ortak kullanmazsınız.
- Sadece sizin projenizin ihtiyaçlarını içerir. Projenizde gerekli tüm özellikleri barındırırken, kullanmayacağınız, gereksiz hiç bir özelliği barındırmaz. Bu sayede daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli web tasarımlara sahip olursunuz.
- Tüm hakları size ait olur. Projenizi ve kodlarınızı başkalarıyla ortak kullanmayacağınız için projenize ait tüm haklara sahip olursunuz.
- Projenize ait tüm kaynak dosyalarına sahip olursunuz.
- Tüm kaynak dosyalarına sahip olduğunuz için projenizi, paket yazılımlarda olduğu gibi kiralamış olmazsınız. Projenizin gerçek sahibi olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde güncelleştirme ve geliştirme şansına sahip olursunuz.
- Butik çalışmalar projeniz doğrultusunda tamamen size özel olarak kodlandığı için daha kısa vadede daha çok geri dönüş elde etmenizi sağlar. Bu geri dönüşler ürün satışı, hedef kitleye ulaşma gibi gelir elde edeceğiniz şekilde ya da tanıtımlarınızda daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşma şeklinde olur.

HU Creative olarak hem kısa vadede hem uzun vadede daha başarılı daha kaliteli işler için biz butik çalışmalar yapıyor ve öneriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait tüm kaynak kodlarını baskılı cdlerimiz ile gerçek sahiplerine teslim ediyoruz.