HU Creative Digital Agency

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

HU Creative olarak çalıştımız firmalara Web Tasarım, Web Yazılım, Uygulama, Sosyal Medya ve Seo alanlarında çözümler sunan dijital bir ajansız. Hizmet verdiğimiz alanlarda, 10 yılı aşkın süre tecrübesi bulunan güçlü bir ekiple 2012 yılında kurulum aşamasında ilk adımımızı attık. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek adına güçlü bir alt yapı için 2013 yılına dek çalışmalarımızı sürdürdük ve 2013 yılında HU Creative markasını oluşturduk. Genç bir ajans olmanın vermiş olduğu dinamizmi projelerimize yansıtarak, üstlendiğimiz projeler ve edindiğimiz sonuçlarla daha şimdiden ismimizden söz ettirmiş bulunmaktayız. Üstlendiğimiz projelerden elde ettiğimiz başarılar şu an ve gelecekte HU Creative adının ulaşabileceği noktaları göstermektedir. Üstlendiğimiz projelerde en az müşterimiz kadar projenin başarıya ulaşmasını hedeflediğimizden en küçük ayrıntıya kadar düşünür, planlar, tasarlar ve hedefe ulaştırırız. Müşterilerimizin gelişen teknolojilere ve dijital dünyaya uyum sağlayabilmesi, rakiplerinin bir adım önüne geçebilmesi adına çalışmalarımızı büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz. Müşterilerimizle pazarlama, sosyal medya, tasarım, internet ve teknolojideki tecrübelerimizi paylaşarak, projelerini en öne çıkarmak üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz.

HU Creative, en kaliteli projeler için en küçük ayrıntıları düşünüp, teknik alt yapı ve görsellikle birleştirerek dijital çözümler sunan bir ajanstır.

Çalışmaları için HU Creative'i tercih eden müşterilerimizin projelerinin hedefe ulaşması için detaylı hazırlıklar yapıyoruz. İlk olarak projeleri dinleyip, hedefleri ve sonuçları belirliyoruz. Sonrasında ekibimiz ile projeler üzerinde çalışmalarımızı yapıyor, hedefe ulaşabilecek çözümler üretiyoruz. Projenin hedefe ulaşabilmesi için gereken en küçük ayrıntıyı planlayıp projeyi hayata geçiriyoruz.

Çalışma Alanlarımız
 • Web Tasarım

  Projenizi en iyi şekilde yansıtacak, kullanım kolaylığı ve kullanım bütünlüğü sağlayacak size özgün web tasarımları hayata geçiriyoruz.

 • Web Yazılım

  İnternet üzerinden yayınlayabileceğiniz her türlü web projeniz için web yazılım hizmeti sunuyoruz. Dinamik web projelerinizi hayata geçiriyoruz.

 • Uygulama

  İşlerinizi hafifletecek, işlerinizdeki takibi ve düzeni sağlayacak bilgisayar programlarınızı ya da mobil uygulamalarınızı hayata geçiriyoruz.

 • Sosyal Medya

  Markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini yapıyor, reklam çalışmalarınızı yürütüyor ve takipçilerinizle olan iletişimi sağlıyoruz.

 • SEO
  Anahtar kelimelerinizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için çalışmalar yapıyoruz.
Çalışma Yoğunluğumuz
Web Tasarım
Web Yazılım
Uygulama
Sosyal Medya
SEO