HU Creative Digital Agency

E-TİCARET

E-Ticaret Sitesi Yaptırmanın Tam Zamanı

HU Creative olarak E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Tam Zamanı dedik ve ürünlerini internetten çok daha büyük kitlelere satmayı hedefleyenler için projemizi hayata geçirdik

E-Ticaret SitesiHU Creative olarak e-ticaret üzerinden satış yapmayan kalmasın dedik ve E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Tam Zamanı projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında ürünlerini internet sitesi üzerinden satmayı hedefleyen herkes için butik yazılım ayrıcalığı ile ürünlerini internette de satabilme imkanı sunuyoruz. Proje kapsamında daha avantajlı teklifler için ürünlerimi internetten de satmak istiyorum demeniz yeterli. Her ürün grubunu satabileceğiniz, satış odaklı size özel kodlayacağımız e-ticaret siteleri ile ürünlerinizi daha büyük kitlelere ulaştırabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Her gün başka bir problemle karşılaşacağınız, kullanımı zor, ürün grubunuza hitap etmeyen paket e-ticaret siteleri satmıyor size özel butik e-ticaret siteleri kodluyoruz.

E-Ticaret Sitesi YaptırmakÜrünlerinizi çok daha geniş bir kitleye satabilmeniz ve internet üzerinden sipariş alabilmeniz için E-Ticaret projemizi hayata geçirdik. Web Tasarım ve Web Yazılım sayfalarında açıkladığımız tüm kriterlere uyacak projemizde ürünlerini ilk defa internete taşıyacak kurum ve kuruluşlara özel avantajlı tekliflerimiz ile e-ticaret sitelerine sahip olmaları sağlanacaktır. Paket yazılımlar ile kötü başlangıçlar yapmamanız, internete sektörüne küsmeden çok iyi başlangıçlar yapabilmeniz için projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Ürünlerimi satmadan önce internette kurumsal bir kimlik sahibi olmak istiyorum diyen ve ilk defa kurumunu internete taşıyacak olanlarda İşiniz İnternette projemiz kapsamında değerlendirilecek ve avantajlı tekliflerimiz ile internet sitesi sahibi olacaklardır.

Aynı siteyi defalarca kez satmıyor, her müşterimize özel butik yazılımlar ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Butik Web Tasarım

HU Creative olarak alışılagelmişin dışında tüm projelerimizi müşterilerimize özel, butik olarak kodluyor ve tasarlıyoruz. Butik yazılım ve tasarım çalışmalarında tüm proje, web sitesi yada web tasarımı firma, kurum yada markaya özel olacak şekilde tasarımından kodlamasına özel olarak yapılır. Her projenin ihtiyaçlarının farklı olması, her projede hedeflerin farklı olmasından dolayı projelerin başarıya ulaşabilmesi için bu hedeflere ve kriterlere uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Her projenin bir diğerinden bağımsız olarak yapıldığı, tüm haklarını sadece proje sahibi olan kurum yada kuruluşta bulunduran çalışmalar butik, bu yöntemle yapılan web tasarımlar da butik web tasarım olarak adlandırılmaktadır.

Neden Butik Web Tasarım ?

- Size özeldir. Butik yaptırdığınız web tasarım çalışmasını başka kişi, kurum yada kuruluşla ortak kullanmazsınız.
- Sadece sizin projenizin ihtiyaçlarını içerir. Projenizde gerekli tüm özellikleri barındırırken, kullanmayacağınız, gereksiz hiç bir özelliği barındırmaz. Bu sayede daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli web tasarımlara sahip olursunuz.
- Tüm hakları size ait olur. Projenizi ve kodlarınızı başkalarıyla ortak kullanmayacağınız için projenize ait tüm haklara sahip olursunuz.
- Projenize ait tüm kaynak dosyalarına sahip olursunuz.
- Tüm kaynak dosyalarına sahip olduğunuz için projenizi, paket yazılımlarda olduğu gibi kiralamış olmazsınız. Projenizin gerçek sahibi olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde güncelleştirme ve geliştirme şansına sahip olursunuz.
- Butik çalışmalar projeniz doğrultusunda tamamen size özel olarak kodlandığı için daha kısa vadede daha çok geri dönüş elde etmenizi sağlar. Bu geri dönüşler ürün satışı, hedef kitleye ulaşma gibi gelir elde edeceğiniz şekilde ya da tanıtımlarınızda daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşma şeklinde olur.

HU Creative olarak hem kısa vadede hem uzun vadede daha başarılı daha kaliteli işler için biz butik çalışmalar yapıyor ve öneriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait tüm kaynak kodlarını baskılı cdlerimiz ile gerçek sahiplerine teslim ediyoruz.